خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با چهره ها

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آشپزی آموزش آشپزی ایرانی جماعت طنز جهانگردی دستور آشپزی ستاره های هالیوود طنز قابلیت های ویندوز 10 متن زيبا برای خواهر متن زیبا متن زیبا برای برادر متن زیبا برای تبریک ازدواج متن زیبا برای خواهر متن زیبا برای خواهر برادر متن زیبا برای خواهرزاده متن زیبا برای خواهر شوهر متن زیبا برای خواهر و برادر متن زیبا برای خواهر کوچکتر متن زیبا برای دختر بچه متن زیبا برای دخترم متن زیبا برای دوست متن زیبا برای فرزند دختر متن زیبا برای مرگ خواهر متن زیبا خواهر و برادری متن زیبا در مورد زندگی مطالب طنز نوشته های طنز هالیوود هنرپیشه های زن هالیوود گردشگری

3 زن که در تاریخ فراموش نمیشوند!

خانه » چهره ها » 3 زن که در تاریخ فراموش نمیشوند!

3 زن که در تاریخ فراموش نمیشوند!

با سلام

در این ساعت از مجله تفریحی تندیس فان یک پست در موضوع {3 زن که در تاریخ فراموش نمیشوند!} برای شما بازدیدکنندگان عزیز آماده کرده ایم

همراه ما و مجله تندیس فان باشید

فلورنس نایتینگل: او اولین زنی است که در تاریخ به خاطر پرستاری از مجروحان جنگی به عنوان پرستار نمونه تقدیر شده است. او در ارتش بریتانیا تحصیلاتش را در زمینه پزشکی به پایان برد و درسال 1858 در بیمارستان ارتش مشغول به کار شد. روز تولد او روز جهانی پرستار است.

 

ماری کوری:به گزارش تندیس فان او اصالتا لهستانی است و اولین زنی است که در دو رشته فیزیک و شیمی جایزه نوبل گرفته است. فعالیت او در زمینه رادیو اکتیو بوده است و اولین زنی است که کرسی رسمی آکادمی دپارتمان فیزیک فرانسه را از آن خود کرد.

ایندیرا گاندی: او اولین زن نخست وزیر هندوستان است که دست به فعالیتهای سیاسی زیادی زده است. شهرت او به مذاق عده ای خوش نیامد و وی توسط محافظانش ترور شد.


#

مطالب پیشنهادی

اینستاگرام ستاره های جهان

بیوگرافی فقیهه سلطانی , عکسهای جدید فقیهه سلطانی , عکس فقیهه سلطانی

عکسهای جدید فقیهه سلطانی و همسرش 1395

پیش بینی چهره کودک بدنیا نیامده ملکه انگلیس

سلفی های پیکه

پربازدید های چهره ها

نظرات شما